Rozdělení plavců do skupin

Skupiny sportovního plavání:

Pro plavce zařazené do skupin A. B, C je povinnost chodit na trénink minimálně 2x týdně.

Jinak může být na základě doporučení trenéra spupiny v pololetí přesunut do sk. K (kondičního plavání)

 

Skupina A  (po, st 15.00-17.00, so 10.30-12.00)

trenérky: Krystýna Klemešová, Kateřina Lichá // tel.776 792 385, 737 002 370

 

Bečvová Julie, Doležal Pavel, Hnilička Jan, Hnilička Filip, Klemeš Jan, Náležínský Miroslav, Svatoň Radim, Pinkava Štěpán, Ulmann Matyáš, Padrta Radoslav, Válek Simon, Witpeerd Lukáš

 

Skupina B  (po, st 15.00-17.00, so 10.30-12.00)

trenérky: Kateřina Čačíková, Pavla Vlachová // tel. 773 680 280, 776 281 056

 

Fiala Adam, Fojtík Tomáš, Oršoničová Anna, Padrta Václav, Náležínská Milada, Rojka David, Hrůza Jan, Holásek Filip, Havlín Matyáš, Kunc Marek, Witpeerd Christian

 

Skupina C  (po a st 15.00-17.00, so 10.30-12.00)

trenérky: Táňa Svatoňová, Alena Havlínová // tel. 773 253 845, 777 583 478

 

Gratclová Markéta, Robošová Klára, Zahradníček Filip, Náležínská Františka, Svatoň Štěpán, Preissová Anna, Rozinka Vít, Verešpej Kryštof

 

Skupina D  (st 16.30-18.00, pá 16.00-17.30)

trenéři: Vladimír Klemeš, Ivanová Diana // tel. 777 197 373, 604 194 053

 

Pařízková Beáta, Menšík Karel, Hubička Jan, Očenášek Jakub, Kuchařová Anna, Blatný Daniel, Zástěra Jan, Klemeš Jakub, Petrla Michal, Kos Jan, Sofie Kratochvílová, Opletal David, Ševčíková Nikola, Amélie Kotyzová, Najšl Jan, Robošová Klára

 

Skupina K - kondiční plavání (pá 17.00-19.00, so 10.00-11.00)

trenéři: Denisa Tomková, Pavla Valachová, Klemeš Vladimír // 606 326 630, 776 281 056

Cerman Tobiáš, Kvapil Václav, List Oliver, Růžičková Kristýna, Barnáš Jáchym, Straka Martin, Guldan Filip, Lajblt Veronika, Svoboda Ondřej, Oslzlá Tereza, Šebestová Adéla, Nemeškalová Renata, Michnová Simona, Vala Matyáš, Brehler Michal, Zlochová Stella, Pícková Berenika, Pícková Veronika, Taborsoni Natálie, Nádeníčková Alena, Chovancová Michaela, Procingerová Karolína,